Україна, 04655, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 корпус 6, кім. 410, тел.(044)425-60-42, 425-77-37 (факс)

Гостьові лекції

Кафедра фінансів робить усе можливе, щоб студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» мали повноцінний доступ до знань та освіти світового рівня. Тому підтримує постійну співпрацю із зарубіжними провідними університетами та світовими компаніями. Зокрема протягом квітня-травня було проведено ряд гостьових лекцій та вебінарів. 22 травня відбувся вебінар професора Університету Квінленду (Автсралія) Роберта Фаффа

Професор Фафф має значний досвід в галузі проведення досліджень і публікацій в провідних наукових журналах. В своєму вебінарі він розказав студентам та аспірантам кафедри фінансів про сучасні підходи у дослідженнях складних фінансово-економічних систем, особливості роботи з великим масивом данних, а також надав рекомендації по представленню результатів дослідження. Ознайомитись з матеріалом можна за посиланням:
https://www.youtube.com/watch?v=19s-2Mear5I

Гарною традицією є проведення гостьових лекцій від професорів Університету Парі-Ест Кретей (Франція), партнерського університета Кафедри фінанси НаУКМА. В рамках такої співпраці, 15 травня відбулася лекція Бориса Нажмана на тему неформальної зайнятості в Україні. 

26 квітня була проведена гостьова лекція Роберта Бассіллі - відомого австралійського бізнесмена, інвестора, філантропа, засновника та члена ради правління «Ramsis Capital LCC». Роберт є частим спікером та експертом у питаннях інвестицій, розвитку бізнесу в період кризи, а також нових викликів та динамічних змін.

В рамках курсу «Міжнародне оподаткування» було проведено лекції представників «PwC» для студентів кафедри фінансів. Олена Романська (менеджер податкового відділу) и Анжеліка Рублюк (старший консультант податкового відділу) прочитали лекцію на тему: "Practical aspects of international tax planning involving Ukrainian businesses". Після цього Анастасія Мельник и Сергій Павлік (старші консультанти податкового відділу) прочитали лекцію "Transfer Pricing" та вирішили зі студентами практичні кейси. Такі гостьові лекції «PwC» дають студентам ознайомитись із теорією оподаткування транснаціональних компаній та заглибитись у практичні аспекти цього питання, а також розібратись з особливостями міжнародного оподаткування.