Україна, 04655, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 корпус 6, кім. 410, тел.(044)425-60-42, 425-77-37 (факс)

Наукова конфереція для студентів та молодих дослідників НБУ

21 квітня 2017 року відбулася перша наукова конференція для студентів та молодих дослідників "Банківський сектор та монетарна політика: перспективи розвитку", організована Національним банком України та Київською школою економіки.

Перше місце серед молодих дослідників виборола робота асистента кафедри фінансів Первін Дадашової на тему "Monetary Policy after Minimum Wage Change in Ukraine". В своєму дослідженні автор вивчає наслідки подвоєння мінімальної заробітної плати в Україні з початку 2017 року та піднімає питання взаємоузгодження фіскальної та монетарної політики.

Перше місце серед робіт студентів здобуло дослідження студента магістерської програми кафедри фінансів НаУКМА Павла Шикіна "Conditional Value-at-Risk as Quantitative Measure of Systemic Risk Contribution of Ukrainian Banks". Павло у своєму дослідженні застосовує CoVaR підхід (Conditional Value-at-Risk) для визначення тих банків, яким належить найбільший внесок у формування ризиків банківської системи України і, таким чином, розширює модельний апарат для оцінки рівня системного ризику в банківській системі України.

Для участі в конференції було подано 62 роботи, з яких 47 досліджень було виконано студентами та 15 – молодими дослідниками. Найбільша кількість учасників представляла Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана – 14 претендентів, Національний університет "Києво-Могилянська академія" та Університет банківської справи (м.Київ) – по 6 претендентів, Київську школу економіки та Київський національний університет імені Тараса Шевченка - по 4 роботи від кожного ВНЗ. Усього були надані роботи студентів і молодих дослідників навчальних закладів таких міст і регіонів України як Київ, Харків, Львів, Суми, Хмельницький, Житомир, Запоріжжя, Черкаси, Одеса.

Переважна більшість робіт була присвячена проблемам монетарної політики та функціонування трансмісійного механізму, а також питанням оцінки ризиків та ефективності діяльності банківських установ. Активно обговорювались проблеми пошуку стимулів для кредитування та його впливу на економічну активність. Для участі у фінальному етапі конференції було відібрано шістнадцять кращих робіт у двох категоріях: молоді дослідники та студенти. Детальніша інфомація доступна за посиланням

Кафедра фінансів бажає молодим дослідникам подальших успіхів та нових звершень!

Ви тут:Головна Життя кафедри Важливі події Наукова конфереція для студентів та молодих дослідників НБУ