Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/finance/public_html/plugins/system/settings/settings.php:34) in /home/finance/public_html/plugins/system/jat3/jat3/core/parameter.php on line 107
Кафедра фінансів НаУКМА — ІІ Весняна фінансова школа - Кафедра фінансів НаУКМА
Україна, 04655, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 корпус 6, кім. 410, тел.(044)425-60-42, 425-77-37 (факс)
×

Помилка

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /spring_school_2012 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

ІІ Весняна фінансова школа

21 квітня 2012 року кафедра фінансів вдруге провела Весняну фінансову школу для старшокласників. Цього разу на заході були присутні близько 40 учнів 10 та 11 класів з 8 шкіл, які вже прийняли рішення обрати напрям підготовки „Фінанси і кредит” або досі вагаються, чи варто бути економістом. Основним завданнями заходу були допомога учням у виборі спеціальності, презентація освітніх можливостей Києво-Могилянської академії та ознайомлення абітурієнтів з особливостями навчальної програми, викладання, наукової та громадської діяльності та студентського життя на факультеті економічних наук, кафедрі фінансів.{gallery}/spring_school_2012{/gallery}

 

Цього року список досягнень кафедри фінансів значно збільшився. Про це абітурієнтам повідомила завідувач кафедри фінансів, доктор економічних наук, професор Лук’яненко Ірина Григорівна. Адже кафедра фінансів не лише увійшла до світового рейтингу бізнес-шкіл, а й посіла 15 місце в Україні поряд з провідними бізнес-школами. Основна передумова високого рейтингу — використання інноваційних технологій освіти, наукової діяльності, а основний результат — високий відсоток працевлаштування випускників за своєю спеціальністю.

Старшокласників вітали також найкращі студенти кафедри. Зокрема, про переваги навчання у Могилянці розповіли студенти 4 курсу Фінашко М. та Тохтарова Л.. Позитивно оцінюють студенти й високий рівень викладання, широку інформаційну базу університету, численні гуртки та організації, які працюють в університеті, можливість студентів самостійно формувати свій розклад та складати план опанування дисциплін на навчальний рік, вільно відстоювати свої позиції.

Про можливості навчання за кордоном та високі шанси успішного працевлаштування розповів студент магістратури Литвин А. Зокрема, він зазначив, що наразі кафедра фінансів співпрацює з багатьма ВНЗ світу, зокрема з таких країн як Франція, Німеччина, Норвегія, Угорщина, Нідерланди, Норвегія тощо. Студентка магістратури Крикун О. сказала, що якби треба було б назвати Києво-Могилянську академію одним словом, це слово було б „Можливість”.

Староста 4 курсу Ляпкало Г. захопив аудиторію своєю презентацією на тему „Хто такий фінансист?”, а доцент кафедри фінансів Прімєрова О.К. прочитала міні-лекцію на тему „Фінанси у нашому житті”. Після цих двох виступів ні в кого не залишилося сумнівів, що фінансова освіта доречна завжди і для кожного.

Наприкінці програми гості мали змогу перевірити свої практичні фінансові знання при розв’язуванні задач, переможці отримали сувеніри —фірмові кружки факультету економічних наук НаУКМА.

Кафедра фінансів планує і в подальшому організовувати для старшокласників подібні заходи, які створять для них можливість ознайомитись з ВНЗ та зорієнтуватись в особливостях професії, яка обирається при вступі.

З будь-яких питань щодо проведеного заходу або запланованих подій на кафедрі фінансів НаУКМА звертайтесь до куратора проекту, доцента кафедри фінансів Буй Т.Г. (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Ви тут:Головна Життя кафедри Важливі події ІІ Весняна фінансова школа