Кафедра фінансів НаУКМА — Кафедра фінансів проводить Управлінські поєдинки для студентів факультету економічних наук - Кафедра фінансів НаУКМА

Основною метою організації змагань є систематизація знань в галузі фінансів, фінансового менеджменту, освоєння практичних навичок проведення ділових переговорів, втілення практичного досвіду представників бізнес - еліти, визначення найбільш талановитих студентів з метою залучення їх до роботи, а також популяризація страхування серед студентів та професорсько-викладацького складу університету.

Управлінські поєдинки – це унікальна навчальна технологія, створена Володимиром Тарасовим (Талліннська Школа Менеджменту) у 1985 році. Дана технологія, спрямована на навчання та підготовку лідерів, розвиток у керівників розуміння ситуації, що склалася, правильної оцінки індивідуальних якостей співрозмовника, прийняття стратегічно важливих управлінських рішень, які допомагають домогтися потрібного результату. Методика успішно працює в Естонії, Росії, Молдові та Білорусі.

Навчальний захід для студентів підготовлений і проведений доцентом кафедри фінансів Національного університету Києво-Могилянська академія, кандидатом економічних наук, доцентом, Євгенієм Бридуном. Підготовлена ним лекція побудована на прикладах з реального бізнесу, та окрім теоретичних засад, дає великий перелік інструментів для ефективного проведення ділових переговорів.

До журі Управлінських поєдинків, модератором яких також був Євгеній Бридун, були запрошені шановані в Україні представники бізнесу, а також представники професорсько-викладацького складу університету:

1. Васютін Р.М. – Голова Правління Страхової компанії «Юпітер»

2. Яхница І.О. – Генеральний директор Страхової компанія «Сатис»

3. Клименко Д.Б. – Начальник відділу КБ «Родовід Банк»

4. Довгополий А.С. - Радник Голови Правління ПАТ «ВиЕйБи банк»

5. Совенко В.В. - Генеральний директор ТОВ «ВАУ Принт»

6. Олешкевич П.К. – Керівник проектів компанії «1С: Бухучет и торговля»

7. Лук’яненко І.Г. – Зав. Кафедри фінансів, доктор наук, професор

8. Галицька Е.В. – професор кафедри фінансів

9. Івахненков С.В. – професор кафедри фінансів

10 Прімєрова О.К. – доцент кафедри фінансів

Участь в Управлінських поєдинках прийняли 16 кращих студентів факультету економічних наук  Національного університету Києво-Могилянська академія, які отримали від організаторів (ТОВ “ІФР”) сертифікати. Відповідно, переможцями стали:

1 місце - Мещеряков Микита Андрійович

2 місце - Рибалко Вікторія Олександрівна

3 місце - Крикун Оксана Вікторівна

3 місце - Тупчій Олег Вікторович

Переможці, отримали дипломи та цінні подарунки від спонсорів та організаторів заходу.

Щиро вітаємо переможців та учасників змагань! Бажаємо, щоб в усіх планах і починаннях вас супроводжував і надалі яскравий успіх і творчі перемоги!

Ви тут:Головна Життя кафедри Важливі події Кафедра фінансів проводить Управлінські поєдинки для студентів факультету економічних наук