IV Весняна фінансова школа (відео)

12 квітня 2014 року кафедра фінансів провела IV Весняну фінансову школу для старшокласників. Майбутні абітурієнти мали можливість ознайомитись з особливостями навчальної програми та студентського життя на факультеті економічних наук, поспілкуватись з викладачами, студентами та випускниками кафедри фінансів. Презентація на тему «Хто такий фінансист?» та міні-лекція на тему «Фінанси у нашому житті» допомогли старшокласникам прийняти рішення щодо навчання за напрямом підготовки «Фінанси і кредит».

Також в рамках вступної компанії викладачем кафедри фінансів Любомиром Шавалюком була проведена ознайомча лекція для абітурієнтів на тему: «Економічні наслідки революції: Україна, Крим і Росія". Лекцію Ви можете переглянути нижче.

2014_4_spring_school
Ви тут: Головна Життя кафедри Важливі події IV Весняна фінансова школа (відео)