Викладачі кафедри фінансів Тетяна Буй та Олена Прімєрова взяли участь у практичних семінарах на тему: «Планування та формування реалістичного та прозорого бюджету» у рамках проекту «Підтримка реформи управління державними фінансами», що реалізовується Німецьким товариством міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Основним доповідачем на семінарах була німецький експерт з питань реалізації стандартів ЄС в управлінні державними фінансами пані д-р Ельке Бауманн, заступник начальника Відділу державних фінансів Генерального Директорату фіскальної політики та економічних відносин, Федеральне Міністерство фінансів Німеччини. Метою семінарів є вдосконалення планування та формування реалістичного та прозорого бюджету, подальший розвиток середньострокового бюджетного прогнозування та планування, підвищення кваліфікації та навчання для керівників та їх підлеглих у сфері управління державними фінансами, а також покращення доступу громадськості до інформації з питань бюджету. На семінарах були представлені німецькі та європейські фіскальні правила, система оцінки та моніторингу стратегічних пріоритетів у сфері управління державними фінансами, а також правила та критерії для планування та формування реалістичного та прозорого бюджету.
Ви тут: Головна Життя кафедри Важливі події Практичні семінари „Планування та формування реалістичного та прозорого бюджету”