Кафедра фінансів НаУКМА — Могилянці у музеї грошей НБУ - Кафедра фінансів НаУКМА

Помилка

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /mon_museum2013 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Могилянці у музеї грошей НБУ

{gallery}/mon_museum2013{/gallery}Бажання дізнатись більше про історію зародження та розвитку грошей привело студентів факультету економічних наук до Музею грошей Національного банку України. Експозиції музею розповідають про грошовий та монетарний обіг на українських землях з давніх часів до сьогоднішніх днів. На огляд представлені найперші примітивні форми грошей, античні, середньовічні монети, гроші Російської імперії, банкноти Української Народної Республіки, а також гроші радянського періоду і сучасної незалежної України, ювелірні монети, зокрема, і на честь ЄВРО-2012 та банкноти з усіх куточків світу. Студенти змогли не тільки дізнатись важливі факти та почути цікаві історії про грошовий обіг в Україні та світі, а ще й відчеканити власноруч собі монетку на пам'ять.

Ви тут:Головна Життя кафедри Важливі події Могилянці у музеї грошей НБУ