Україна, 04655, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 корпус 6, кім. 410, тел.(044)425-60-42, 425-77-37 (факс)

Навчання в Норвегії

Другий рік поспіль у рамках міжнародного проекту кафедри фінансів НаУКМА група аспірантів та студентів вирушає на семестр на навчання до Бергенсього Університету (Норвегія). Основною метою програми є вивчення системної динаміки, яка є універсальним методом моделювання і може успішно застосовуватися в багатьох галузях. В рамках навчання студенти не лише ознайомлюються з базовими принципами й поняттями, вивчають основоположні структури та елементи даного наукового механізму, але і застосовують набуті знання для імплементації методології в економіці та фінансах. Результатом співпраці є розробка комплексної багатосекторної моделі економіки України, яка може служити як навчальним, так і подальшим дослідницьким цілям.

В грудні до міста Берген завітала також і завідувач кафедри фінансів Лук'яненко Ірина Григорівна. Отримані позитивні відгуки норвезьких професорів про навчання студентів кафедри фінансів та їх власні враження ще більше надихнули на продовження співпраці між нашими університетами.

Загалом співпраця НаУКМА та Бергенського Університету також виявляється у впровадженні набутих навичок моделювання у існуючих курсах, проведенні для студентів НаУКМА семінарських та лекційних занять з системної динаміки, як учасниками проекту, так і професорами з Норвегії.