Кафедра фінансів, Лабораторія фінансово-економічних досліджень організовує та проводить
24 січня 2014 р.

ВСЕУКРАЇНСЬКУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ КОНФЕРЕНЦІЮ

«СИСТЕМНИЙ АНАЛІЗ ФІНАНСОВИХ ПРОЦЕСІВ В УМОВАХ МАКРОЕКОНОМІЧНОЇ НЕСТАБІЛЬНОСТІ»
На обговорення учасників конференції планується винести, зокрема, такі теми:
- Глобальна фінансова нестабільність та її наслідки для різних країн світу;
- Аналіз фінансових процесів в Україні;
- Необхідність реформування існуючої системи державного регулювання фінансових процесів в Україні.
Детальніша інформація - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ви тут: Головна Життя кафедри Важливі події Конференція: Системний аналіз фінансових процесів в умовах макроекономічної нестабільності