Україна, 04655, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 корпус 6, кім. 410, тел.(044)425-60-42, 425-77-37 (факс)

Успішна кар'єра у сфері інвестицій та фінансів сьогодні – що для цього потрібно

17 жовтня 2013 р. студенти факультету економічних наук НаУКМА відвідали лекцію «Успішна кар'єра у сфері інвестицій та фінансів сьогодні – що для цього потрібно», яку прочитали Нітін Мехта (Директор EMEA (Європа, Ближній Схід та Африка) Регіону, CFA Institute) та к.е.н. Андрій Безп'ятов (Президент Українського товариства інвестиційних професіоналів CFA Society Ukraine, Керуючий Директор, голова аналітичного департаменту Dragon Capital).
Студенти дізнались про особливості сучасної фінансової освіти, вимоги та завдання, що стоять сьогодні перед фінансовими аналітиками, перспективи навчання та працевлаштування. Нітін Мехта розповів про структуру товариства інвестиційних професіоналів CFA, пріоритети діяльності та можливості, що надаються студентам при навчанні та після отримання сертифікату фінансового аналітика CFA.
Андрій Безп'ятов розповів про діяльність товариства в Україні, співпрацю CFA з університетами та щорічні студентські конкурси, що дають можливість студентам спробувати себе в ролі фінансових аналітиків. Також він поділився секретами написання вдалого резюме та успішної співбесіди при працевлаштуванні.
Студенти зацікавились отриманою інформацією, активно ставили питання після виступів лекторів та натхненно обговорювали свої перспективи та можливості.

Ви тут: Головна Життя кафедри Важливі події Успішна кар'єра у сфері інвестицій та фінансів сьогодні – що для цього потрібно