Кафедра фінансів НаУКМА — Затосування методів системної динаміки від професора Девіда Віта - Кафедра фінансів НаУКМА

Помилка

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /wheat2013_1 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Затосування методів системної динаміки від професора Девіда Віта

{gallery}/wheat2013_1{/gallery}18 жовтня 2013 р., в рамках співпраці кафедри фінансів НаУКМА та університету міста Берген (Норвегія), відбувся робочий семінар професора Девіда Віта на тему «Застосування методів системної динаміки в консалтингу та дослідженні соціально-економічних процесів». Проведення цього семінару стало продовженням серії лекцій та семінарів в рамках інноваційної дисципліни «Моделювання системної динаміки», з якою студенти бакалаврату, магістеріуму, докторської програми (PhD) та викладачі кафедри фінансів познайомились навесні цього року.

Асистентом професора став студент докторської програми кафедри фінансів Олександр Фарина, який наразі співпрацює з Девідом Вітом у Бергенському університеті. Минулого року Олександр був одним з представників України, які пройшли навчання в цьому університеті та займались моделюванням фінансової системи України із застосуванням методів системної динаміки. Цього року естафету перейняли ще п'ять студентів магістеріуму та докторської програми кафедри фінансів. Планується продовження плідної співпраці кафедри та Бергенського університету і у майбутньому.

Варто зазначити, що системна динаміка є сучасним напрямом у вивченні складних систем, який досліджує їх поведінку у часі і в залежності від структури елементів системи і взаємодії між ними. Системна динаміка являє собою метод моделювання, що використовується для створення точних комп'ютерних моделей складних систем для подальшого використання з метою проектування більш ефективної організації та політики взаємодії з даною системою. Цей інструмент може бути корисним для визначення наслідків наступних рішень, дає змогу швидко зрозуміти структуру складних систем, спроектувати тактику і стратегію для досягнення успішних результатів.

В подальшому отримані знання з системної динаміки можуть бути використані для дослідження різних соціально-економічних явищ та бізнес-процесів. Такі знання та навички, безумовно, є вагомими додатком до фундаментальних знань, отриманих студентами кафедри фінансів.

Ви тут:Головна Життя кафедри Важливі події Затосування методів системної динаміки від професора Девіда Віта