Буй Тетяна Григорівна

Кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів Національного університету "Києво-Могилянська Академія".
Кредо: Єдиний шлях до успіху — це дія!
Сфера інтересів: фінансовий ринок, податкова система, макроекономічне регулювання, фінансовий інжиніринг, сталий розвиток.
Викладає курси: Бюджетна система, Податкова система, Податковий менеджмент, Національна економіка

Досвід професійної діяльності:

2012 — дотепер — доцент кафедри фінансів ФЕН НаУКМА

2011 — дотепер — вчений секретар Вченої ради факультету економічних наук ФЕН НаУКМА

2006 — 2012 — старший викладач кафедри фінансів ФЕН НаУКМА

2006 — 2009 — аспірантка кафедри фінансів Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Особисті інтереси: подорожування, журналістика, психологія, художня література, інтелектуальні кінострічки, філософське споглядання світу

Публікації: всього 38 наукових праць, у тому числі:

1. Буй Т.Г. Податкова система. Навчально-методичний посібник / Т.Г. Буй. — Київ: НаУКМА, 2012. —   74 с.

2. Буй Т.Г. Проблеми використання корпоративних єврооблігацій для залучення коштів на міжнародних ринках капіталу / Т.Г. Буй // Економіка та держава. — 2011. — №8. — С. 26-

3. Буй Т.Г. Податкова політика щодо малого бізнесу в Україні / Т.Г. Буй // Наукові записки НаУКМА. Економічні науки. — 2011. — Т. 120. — С. 8-11.

4. Буй Т.Г., Бударагіна М.С. Assessing of government debt sustainability in Ukraine // Наукові записки НаУКМА. Економічні науки. — 2012. — C. 18-23.

5. Буй Т. Г. Energy sector development as a factor of financial stability in Ukraine / Т. Г. Буй, П. Л. Добрянський // Економічний простір. - 2012. - №68. - С. 36 - 52.

6. Буй Т.Г. Світовий досвід «зеленого» банкінгу як інноваційного напряму розвитку банківського сектору / Т.Г. Буй // Проблеми науки. — 2013. — №1. — С. 31-36.

7. Буй Т. Г. Композиційні відмінності фіскального федералізму в країнах з різним бюджетним устроєм / Т. Г. Буй // Соціально-економічний розвиток регіонів в контексті міжнародної інтеграції. – 2013. – № 12 (1). – C. 6-11.

8. Bui T. Social security finansing in Ukraine / T. Bui. — Tbilisi: Publishing house of Paata GugushviliInstitute of Economics of Tbilisi State University, 2013. — P. 277-281.

9. T. Bui. Corporate social responsibility and its impact on company's financial performance / T. Bui, S. Biletska // Наукові записки НаУКМА. Економічні науки. — 2014. — Т. 159. — С. 8-13.

Участь у наукових конференціях та стажуваннях: всього близько 30 вітчизняних та міжнародних конференцій та програм стажування, в тому числі:

1. Стажування в Університеті прикладних наук м. Штральзунд (Німеччина), 11-20 вересня 2011 р.
  2. 12 American Studies Summer Institute“The Idea of America: A Look at U.S. Government, Society, and Innovation in the Early 21st Century”, Євпаторійське відділення Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, 5-10 червня 2011 р.
  3. Міжнародна науково-практична конференція «Економіка та ефективна організація фінансових та виробничих процесів», м. Київ: Аналітичний центр „Нова економіка”, 14-15 жовтня 2011 р.
  4. Міжнародна наукова конференція „Стабільна фінансова система та економічний розвиток: виклики сьогодення”, м. Київ, НаУКМА, 2011 р.
  5. Семінар „Problem Based Learning (PBL as method of teaching and learning)”, Маастрихтський університет (Нідерланди), Національний університет Ілії (Грузія), м. Тбілісі, Грузія, 18-22 грудня 2011 р.
  6. Regional Seminar for Excellence in Teaching “Industrial Development in Post-Transition Countries”, International School of Economics at Tbilisi State University, Georgia, 2011-2013 рр.
  7. Всеукраїнська науково-практична конференція «Економічна та фінансова політика в умовах трансформації економіки», м. Київ, НаУКМА, січень 2013 р.
  8. Міжнародна конференція «Реформування та розвиток науки: сучасні виклики», м. Київ, Центр наукових публікацій, 2 лютого 2013 р.
  9. Практичний семінар «Планування та формування реалістичного та прозорого бюджету» у рамках проекту «Підтримка реформи управління державними фінансами». Організатор: Німецьке товариство міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), м. Київ, 13-15 квітня 2014 р.
  10. Всеукраїнська науково-практична конференція "Системний аналіз фінансових процесів в умовах макроекономічної нестабільності", м. Київ, НаУКМА, 24 січня 2014 р.
  11. Міжнародна науково-практична конференція "Фінансова євроінтеграційна політика України: теорія, практика, перспективи", м. Київ, НаУКМА, 12 березня 2015 р.
Ви тут: Головна Навчання Викладачі Буй Тетяна Григорівна