Кафедра фінансів НаУКМА — Буй Тетяна Григорівна - Кафедра фінансів НаУКМА

Буй Тетяна Григорівна

Кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів Національного університету "Києво-Могилянська Академія".

Кредо: Єдиний шлях до успіху — це дія!
Сфера інтересів: податкова система, бюджетна система, фінансова децентралізація, макроекономічне регулювання, сталий економічний розвиток.
Викладає курси: Бюджетна система (бакалаврська програма), Податкова система (бакалаврська програма), Податковий менеджмент (магістерська програма)

Досвід професійної діяльності:

2012 — дотепер — доцент кафедри фінансів ФЕН НаУКМА

2011 — дотепер — вчений секретар Вченої ради факультету економічних наук ФЕН НаУКМА

2006 — 2012 — старший викладач кафедри фінансів ФЕН НаУКМА

2006 — 2009 — аспірантка кафедри фінансів Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Особисті інтереси: подорожі, журналістика, психологія, художня література, інтелектуальні кінострічки, філософське споглядання світу.

Публікації: всього 60 наукових праць, зокрема:

1. Буй Т.Г. Податкова система. Навчально-методичний посібник / Т.Г. Буй. — Київ: НаУКМА, 2012. —   74 с.

2. Буй Т.Г. Проблеми використання корпоративних єврооблігацій для залучення коштів на міжнародних ринках капіталу / Т.Г. Буй // Економіка та держава. — 2011. — №8. — С. 26-

3. Буй Т.Г. Податкова політика щодо малого бізнесу в Україні / Т.Г. Буй // Наукові записки НаУКМА. Економічні науки. — 2011. — Т. 120. — С. 8-11.

4. Буй Т.Г., Бударагіна М.С. Assessing of government debt sustainability in Ukraine // Наукові записки НаУКМА. Економічні науки. — 2012. — C. 18-23.

5. Буй Т. Г. Energy sector development as a factor of financial stability in Ukraine / Т. Г. Буй, П. Л. Добрянський // Економічний простір. - 2012. - №68. - С. 36 - 52.

6. Буй Т.Г. Світовий досвід «зеленого» банкінгу як інноваційного напряму розвитку банківського сектору / Т.Г. Буй // Проблеми науки. — 2013. — №1. — С. 31-36.

7. Буй Т. Г. Композиційні відмінності фіскального федералізму в країнах з різним бюджетним устроєм / Т. Г. Буй // Соціально-економічний розвиток регіонів в контексті міжнародної інтеграції. – 2013. – № 12 (1). – C. 6-11.

8. Bui T. Social security finansing in Ukraine / T. Bui. — Tbilisi: Publishing house of Paata GugushviliInstitute of Economics of Tbilisi State University, 2013. — P. 277-281.

9. T. Bui. Corporate social responsibility and its impact on company's financial performance / T. Bui, S. Biletska // Наукові записки НаУКМА. Економічні науки. — 2014. — Т. 159. — С. 8-13.

10. Буй Т.Г. Розвиток електронної комерції як інструмент підвищення конкурентоспроможності українських компаній / Т.Г. Буй, І.Я. Гаврилів // Наукові записки НаУКМА. Економічні науки. – 2015. – Т. 172. – С. 8-14.

11. Т. Bui. Tax evasion in Ukraine: corporate and personal liability // Наукові записки НаУКМА. Економічні науки.— 2018. — C. 21-27.

12. Буй Т.Г., Прімєрова О.К. Податкове стимулювання розвитку малого підприємництва в Україні // Ефективна економіка. — 2018. — №9.

13. T. Bui, K. Ploskina. Feebate System as Alternative to Taxes in Environmental Regulation of Light Vehicle Transportation // Наукові записки НаУКМА. Економічні науки.— 2019. — C. 20-26.

Участь у наукових конференціях та стажуваннях: всього близько 30 вітчизняних та міжнародних конференцій та програм стажування, зокрема:

1. Стажування в Університеті прикладних наук м. Штральзунд (Німеччина), 11-20 вересня 2011 р.

2. Семінар „Problem Based Learning (PBL as method of teaching and learning)”, Маастрихтський університет (Нідерланди), Національний університет Ілії (Грузія), м. Тбілісі, Грузія, 18-22 грудня 2011 р.

3. Regional Seminar for Excellence in Teaching “Industrial Development in Post-Transition Countries”, International School of Economics at Tbilisi State University, Georgia, 2011-2013 рр.

4. Міжнародна конференція «Реформування та розвиток науки: сучасні виклики», м. Київ, Центр наукових публікацій, 2 лютого 2013 р.

5. Практичний семінар «Планування та формування реалістичного та прозорого бюджету» у рамках проекту «Підтримка реформи управління державними фінансами». Організатор: Німецьке товариство міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), м. Київ, 13-15 квітня 2014 р.

6. Training mobility program in System Dynamics, University of Bergen, Norway, 21-25 береня 2016 р.

7. Семінар для викладачів ВНЗ України "Практичні аспекти формулювання та реалізації монетарної політики НБУ". — Київ. — Університет банківської справи НБУ (10-11 листопада 2016 р.).

8. University Mobility for training in System Dynamics. Erasmus+ Program, University of Bergen, Norway (2016).

9. Anti-Corruption and PhD mobility. NHH, Bergen, Norway (2017)

10. Structuring cooperation in doctoral research, transferrable skills training and academic writing instructions in Ukraine’s regions. Universite Lumiere Lyon 2, Lyon, France (2017)

11. Курси підвищення кваліфікації: Київ, ДВНЗ «Університет менеджменту освіти»; Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти: кафедра філософії і освіти дорослих. Тема: Методика викладання фінансових дисциплін (10 січня - 15 червня 2017 року).

Ви тут:Головна Навчання Викладачі Буй Тетяна Григорівна