Неживенко Оксана Валентинівна

Асистент кафедри фінанси, Національний університет «Києво-Могилянська академія»

Основна тема наукових досліджень: неформальна трудова зайнятість

Сфера наукових інтересів: економіка розвитку, тіньова економіка, трудова зайнятість

Викладає курси: Мікроекономіка

Освіта:

2010 – 2015  - факультет економічних наук, Національний університет «Києво-Могилянська академія», Університет Парі-Ест Кретей (Париж, Франція), PhD докторант

2008 – 2010  -  Національний університет «Києво-Могилянська академія», Магістр з фінансів (диплом з відзнакою)

2004 – 2008 -   Національний університет «Києво-Могилянська академія», Бакалавр з фінансів

Досвід професійної діяльності:

2012 – нині  -  Національний університет «Києво-Могилянська академія», Асистент кафедри фінанси

2014 – нині  -  Благодійний фонд Богдана Гаврилишина, Програмний координатор

2009 – 2010 -  Верховна Рада України, Інтерт у Комітеті з питань аграрної політики і земельних відносин

Участь в авторитетних міжнародних професійних форумах:

1. “Денітізація економіки України як пріоритет економічної безпеки”, науково-практична конференція “Фінансово-економічний та соціальний розвиток країн: теоретичні та практичні аспекти”, Національний університет “Києво-Могилянська академія”, Київ, Україна, 14.01.2014.
  2. “Shadow Economy of Ukraine as a Challenge for Transformation of Ukrainian Economy”, міжнародна конференція “Трансформація національних моделей економічного розвитку в умовах глобалізації”, Київський національний університет торгівлі і економіки, Київ, Україна, 21.11.2013.
  3. “Labour Mobility in Ukraine as a Determinant of Its Informal Employment», 29-та конференція з розвитку “Informal Economy and Development: Employment, Financing and Regulation in a Context of Crisis”, Університет Парі-Ест (Université Paris-Est), Париж, Франція, 6-8.06.2013.
  4. “Інструменти фінансової політики для зменшення тіньової економіки держав з перехідною економікою”, конференція “Шляхи забезпечення сталого економічного розвитку: міжнародна та українська практика”, Національний університет “Києво-Могилянська академія”, Київ, Україна, 16.01.2013.
  5. “The Shadow Economy in Transition Countries as a Barrier to the Sustainable Development (on the Example of Ukraine)”, Economics and Business Review Conference, Університет Любляни (University of Ljubljana), Любляна, Словенія, 29-30.11.2012.
  6. “Competition and Corruption: the Idea of Shadow-Free Economy”, Aleksanteri Conference, Університет Гельсинкі (University of Helsinki), Гельсинкі, Фінляндія, 24-26 жовтня 2012.
  7. “Тіньова економіка України в контексті Європейської інтеграції”, конференція “Фінансово-економічна стабільність і європейська інтеграція”, Національний університет “Києво-Могилянська академія”, Київ, Україна, 27.01.2012.
  8. “Тіньова економіка України: теорія і тенденції”, конференція «Стабільна фінансова система і економічний розвиток: нинішні виклики», Національний університет “Києво-Могилянська академія”, Київ, Україна, 25.01.2011.
  9. “Influence of the Shadow Sector on the Dynamics of the Economy of Ukraine”, Республіканська науково-практична молодіжна конференція з міжнародною участю “Научные стремления 2010”, Національна академія наук Білорусі, Мінськ, Білорусь, 1-3.11.2010.

Публікації:

1. Svitlana S. Shumska, Oksana V. Nezhyvenko. “Shadow economy in Ukraine: methodology and evaluation” Actual Problems of Economics. – 2013. – №10 (148). – p.74-83.
  2. Лук’яненко І.Г., Жук В.М., Неживенко О.В., Семко Р.Б., Серпак І.І. Діагностика фінансових криз: аналіз, методи, моделі. Національний університет “Києво-Могилянська академія”. – К., 2011. – 197 ст.

Відзнаки та нагороди:

2010 - «ФЕНовумен» від Факультету економічних наук за високі здобутки у навчанні і активну участь у житті Факультету

Хобі:

спорт (біг, велосипед, походи в гори), піаніно, класична музика (Шопен, Моцарт, Бетховен), волонтерство, мови

Ви тут: Головна Навчання Викладачі Неживенко Оксана Валентинівна