Кафедра фінансів НаУКМА — Жук Василь Михайлович - Кафедра фінансів НаУКМА

Жук Василь Михайлович

Старший викладач кафедри фінансів Національного університету "Києво-Могилянська Академія".
Професійна діяльність: Відповідальний за розробку онлайн-системи документообігу в докторській школі НаУКМА в рамках проекту TEMPUS.
Сфера інтересів: динамічні моделі у фінансах, нейронні мережі і нечітка логіка, макро- та мікроекономічне моделювання, аналіз часових рядів, використання програмних методів у фінансових дослідженнях.
Викладає курси: моделювання динамічних систем, фінансове моделювання

Основні теми наукових досліджень:

Аналіз монетарної політики

Прогнозування обмінного курсу та платіжного балансу

Особливості структурних перетворень в перехідних економіках

Нелінійні багаторежимні моделі

Освіта:

2008 - досі - Національний Університет "Києво-Могилянська Академія", факультет економічних наук, кафедра фінансів, PhD-програма «Фінанси». Аспірантура.

2006 - 2008 - Національний Університет "Києво-Могилянська Академія", факультет економічних наук, кафедра фінансів, Магістерська програма «Фінанси». Диплом з відзнакою.

2002 - 2006 - Національний Університет "Києво-Могилянська Академія", факультет економічних наук, кафедра фінансів. Бакалаврат. Спеціальність: фінанси. Диплом з відзнакою

Досвід професійної діяльності:

2009 – дотепер - Національний університет ''Києво-Могилянська академія'',
Докторська Школа НаУКМА. Проект TEMPUS “Development of best practice model Doctoral Schools for structured PhD programme implementation in Ukraine and Georgia”. Відповідальний за розробку онлайн-системи документообігу.

2005-2006 - ГО "Спудейське Братство НаУКМА". Радник голови ГО.

2005 - Рекламна агенція GREY Worldwide Ukraine. Помічник координатора проектів. Ключові обов'язки: BTL-кампанії для VISA International, Nokia, P&G

2004 - «Помаранчева революція», Виборчий штаб В. Ющенка. Координатор у центрі розселення.

2004 - КБ «Міжнародний комерційний банк». Стажер у відділі моніторингу.

Участь у грантах та наукових дослідженнях:

2010 - Участь у дослідницькій темі “Аналіз передумов різкої девальвації обмінного курсу національних валют країн світу в умовах світової економічної кризи та оцінка оптимального обсягу резервів для України в умовах економічної нестабільності”, НБУ, договір від 03 листопада 2010 р. № К-4424

2008 - Участь у дослідницькій темі «Взаємозв’язок міжобмінним курсом гривні та показниками зовнішньоторговельної діяльності; основні чинники впливу на надходження прямих іноземних інвестицій та середньострокових кредитів в Україну », НБУ, Договір від 21 жовтня 2008 р. № К-3837

Участь в авторитетних міжнародних професійних форумах:

2011 - 71st International Atlantic Economic Conference, Афіни, Греція, презентація статті “Evaluating monetary policy regimes in transition: a case of Ukraine”

2011 - Конференція “Проблемы развития финансовой системы Украины в условиях глобализации, м. Сімферополь, Тавричний національний університет ім. В. І. Вернадського, доповідь “Методи виявлення кризових явищ на валютних ринках країн світу”

2010 - Конференція "Інформаційні технології та моделювання в економіці, Черкаси, ЧНУ ім. Б. Хмельницького", доповідь "Моделювання режимів монетарної політики в перехідній економіці"

2010 - Advanced Mathematical Methods in Finance Conference, м. Блед, Словенія, доповідь “Applying regime transition in monetary policy analysis”

2009 - Круглий стіл "Прийняття фінансових рішень в умовах ринкової економіки: особливості, інструменти та головні пріоритети", НаУКМА, Київ, доповідь "Проблеми взаємозв'язку показників експортно-імпортної активності України із індексом умов торгівлі та іншими макроекономічними індикаторами"

2008 - І Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми формування нової економіки ХХІ століття», Дніпропетровськ, доповідь "Моделювання показників експортно-імпортної діяльності суб’єктів української економіки"

2007 - SMSO, Ruch Wspólnot Obronnyh, наукова конференція "Polska i Ukraina w kształtowaniu bezpiecheństwa europejskiego", Пшемишль, Польша, 8 Бер. 2007. Публікація "Business cycles of EU countries and aspects of development synchronization"

2004 - SMSO, Європейська конференція "6 miesięcy po..." (5-7.11.2004, Przemyśl). Доповідь "Effective employment in joint Europe: the aspect of competitive markets"

Публікації:

1. Жук В.М. Кількісна оцінка впливу обмінного курсу та інших факторів на інтенсивність зовнішньоекономічної діяльності // Наукові записки НаУКМА, 09 / 2009, Україна, Київ
  2. Лук’яненко І.Г., Жук В.М. Методологічні підходи до розрахунку фінансових показників оцінки торгівлі для національної економіки // Наукові праці НДФІ, 01 / 2009 , Україна, Київ

Мовні навички: (від 1 до 5 рівень володіння, 5=досконало, 1=елементарний рівень)

Мова

Читання

Усна мова

Письмо

Англійська

Російська

Німецька

Польська

Французька

рідна мова

Відзнаки та нагороди:

Вер. 2005 - Серп. 2006: Стипендія Київського міського голови за успіхи у навчанні і активність у суспільному житті

Хобі:

гітара, малювання, поезія, веб-дизайн.

Ви тут:Головна Навчання Викладачі Жук Василь Михайлович