Україна, 04655, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 корпус 6, кім. 410, тел.(044)425-60-42, 425-77-37 (факс)

Вітаємо проф. Івахненкова

Викладач кафедри фінансів, д.е.н., проф. Івахненков Сергій Володимирович отримав подяку від Міністерства освіти та науки за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну наукову діяльність. 

Детальніше: Вітаємо проф. Івахненкова

Кафедра фінансів ліцензувала PhD програму

Кафедра фінансів НаУКМА у червні 2016 року успішно пройшла ліцензування на проведення освітньої діяльності на третьому рівні освіти та здобула право готувати докторів філософії за спеціальністю фінанси.

Детальніше: Кафедра фінансів ліцензувала PhD програму

Перемога у студентській олімпіаді  «Кількісні методи в економіці» KSE BrainChamp!

17 квітня 2015 пройшов фінал студентської олімпіади «Кількісні методи в економіці» KSE BrainChamp, організатори «Київська Школа Економіки»(KSE) і «Київстар». В першому раунді Олімпіади прийняли участь 200 студентів - представників вищих навчальних закладів з усіх регіонів України, серед яких було відібрано 75 фіналістів.

Метою KSE BrainChamp є створення платформи для талановитих студентів та надання їм можливості проявити себе в академічному змаганні. Завдання KSE BrainChamp потребували застосування економічних та фінансових знань для розв’язання  різноманітних задач із прийняття рішень.

Вітаємо студента 3 р.н. Коропа Олега, який успішно виступив у фіналі та посів 2 місце!

Бажаємо й надалі нашим студентам невичерпної наснаги, невпинного руху вперед, підкорення нових наукових вершин та перемог!

Перемога у конкурсі

За результатами конкурсу наукових робіт у сфері вищої освіти для студентів і молодих вчених від сайту «Освітні тренди» 1 місце посів студент кафедри фінансів Олег Короп. Його дослідження має назву "Виявлення корупції на ІІ етапі Всеукраїнських студентських олімпіад".

Детальніше: Перемога у конкурсі

Перші студенти отримали стипендії на CFA

Вітаємо перших студентів Факультету економічних наук НаУКМА, які отримали 4 стипендії для складання іспиту CFA - сертифікату фінансового аналітика від Інституту CFA!
Нагадаємо, що Кафедра фінансів НаУКМА у 2014 році пройшла підтвердження міжнародних стандартів якості освіти від Інституту CFA та є учасником програми University Recognition Program.
Наступний дедлайн заявок на стипендії - серпень 2015, координує програму співпраці Марія Сидорович (фінанси-2008).