Україна, 04655, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 корпус 6, кім. 410, тел.(044)425-60-42, 425-77-37 (факс)

"Наукові записки НаУКМА. Економічні науки" наукометричні

Журнал "Наукові записки НаУКМА. Економічні науки" внесено до наукоментричної бази даних. З 2016 року інформація про журнал та усі статті міститься у базі Index Copernicus. Сторінка журналу у базі доступна за посиланням

Отже журнал "Наукові записки НаУКМА. Економічні науки" є не тільки науковим фаховим виданням в якому  можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук, але і наукометричним.  І вже з 2016 року матеріали журналу розміщуються також у Research.Bible.

Детальніше: "Наукові записки НаУКМА. Економічні науки" наукометричні

Участь у конференції

Викладач кафедри фінанси Оксана Неживенко презентувала своє дослідження "Why the Wages in Transition Countries Differ" на Marie Curie International Conference "Shadow Economies and Undeclared Work in Europe", яка проходила 2-4 вересня у Софії, Болгарія. 
Кафедра фінансів завжди підтримує наукову активність викладачів та студентів і бажає всім успіхів і натхнення у дослідницькій діяльності.

Опубліковано тези доповідей конференції

23 травня відбулось урочисте привітання студентів та аспірантів, які взяли участь у Міжнародній конференції "Розвиток економіки в умовах макроекономічної нестабільності: світова та українська практика", яка була організована кафедрою фінансів НаУКМА. За результатами конференції було опубліковано тези доповідей. Кафедра фінансів вітає всіх учасників конференції та бажає подальших досягнень у науковому житті.

Захист кандидатської дисертації

30 травня 2016 року відбувся захист дисертації Олександра Фарини «Динамічні моделі оцінювання стабільності фінансової системи України».

Спеціалізована вчена рада Київського національного університету імені Тараса Шевченка присудила Олександру Фарині ступінь кандидата економічних наук.  

Детальніше: Захист кандидатської дисертації

Захист докторської дисертації

Щиро вітаємо викладача кафедри фінансів Горбачука Василя Михайловича з успішним захистом докторської дисертації!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань від 25 лютого 2016   № 161 присуджено науковий ступень доктора фізико-математичних наук.

Колектив кафедри фінансів та ФЕН щиро  вітає з високим званням та бажає подальших звершень та наснаги!

Ви тут: Головна Життя кафедри Наукові здобутки