Детальніше: Проект кафедри фінансів представлено на міжнародній конференції
Група дослідників, що працювали в рамках проекту, є дуже продуктивною. У грудні 2012 року перша когорта студентів що навчалися в Університеті Бергена, проф. Девід Віт та проф. Ірина Лукяненко доповідали на міжнародній конференції “From Individual Choices to National Strategies of International Cooperation in Education”в Університеті Ставангера (Норвегія). У 2013 році проф. Девід Віт презентував досягнення, вивчені уроки та здобутки в рамках проекту на міжнародній конференції “Developments in Economics Education” у Сполученому Королівстві. У 2014 році Олександр Фарина під керівництвом Девіда Віт розробив модель монетарного сектору України за допомогою методу системної динаміки, яку було описано у статті та презентовано на міжнародній конференції товариства системної динаміки у Делфті (Нідерланди). Протягом 2015 року вже шість учасників проету брали участь у щорічній конференції товариства системної динаміки у США. Крім того результати співпраці та вивчення методу викладено у великій кількості наукових праць: дисертація на здобуття ступеня кандидата наук (Ph.D), чотири квалыфікаційні магістерські роботи, чотири статті у наукових журналах, більш ніж 15 виступів на конференціях. Повний список публікацій представлено нижче.
Дисертація та кваліфікаційні роботи
Anton Lytvyn (2016) Modeling of the Anti-crisis Financial Management Processes in Ukrainian Insurance Companies [Modelyuvannya protsesiv antykryzovoho finansovoho upravlinnya v diyal'nosti strakhovykh kompaniy Ukrayiny] (PhD Dissernation). NaUKMA, Kyiv.
Осінь 2016 – відкрито можливості стажувань для 4 студентів PhD програми та 7 студентів магістерської програми;
Весна 2016 – 2 PhD студенти (Данило Пирогов, Аліна Новік) та 2 магістри (Олександр Куль, Марія Марковська) вивчають системну динаміку в UiB;
Весна 2015 – 4 PhD студенти (Олександр Фарина, Ярослава Стельмашенко, Антон Литвин та Первін Дадашова) вивчають системну динаміку в UiB;
Три базові курси з системної динаміки є частиною міжнародної Магістерської програми з Системної динаміки (СД) в UiB. Перший курс - Principles of Dynamic Social Systems (Erling Moxnes) пропонує введення до методу СД. Другий курс - Model-based Analysis and Policy Design (Pal Davidsen) дозволяє студентам розшири свої знання про метод СД. Третій курс - System Dynamics Modeling Process (David Wheat) базується на кейсах, покликаних розвивати навички побудови моделей для поясення складних соціальних а економічних систем, що існують у реальному світі. Надзвичайно важливим є четвертий курс, що було розроблено спеціально для українських студентів, аби вони змогли побудувати версію макроекономічної моделі системної динаміки для Українита названо Special Topics in System Dynamics (David Wheat). Крім того українським студентам пропонується також курс з розробки та реалізації різноманітних управлінських політик на основі власних моделей в рамках Policy Design and Implementation.
Вагомим здобутком співпраці стало впровадження в НаУКМА у 2014 році курсу для бакалаврів "Застосування методів системної динаміки у фінансах". Не менш значимим стало і відкриття курсу "Методи системної диманіки у фінансах" у 2015 році як поглибленого курсу з вивчення даного методу моделювання.
У 2012 році, після тривалого періоду інформаційної співпраці, група системної динаміки з Університету Бергена (UiB) та кафедра фінансів Національного університету "Києво-Могилянська академія" запустили міжнародний проект, що спрямовано на створення потенціалу для застосування системної динаміки в Україні. Проект названо "Learning Economics with Dynamic Modeling". Його побудовано на основі стратегії "train the trainers", проект забезпечив 16 візитів студентів та 3 професорів з Києва до Норвегії для вивчення методів системної динаміки, аби згодом вони поширили отримані знання серед колег. У 2014 році в НаУКМА було започатковано курс "Застосування методів системної диманіки у фінансах", крім того метод використано при розробці матеріалів для низки інших дисциплін. Крім того у 2015 році було започатковано онлайн курс для студентів магістерської програми, що зробило партнерство ще більш стабільним та перспективним. На сьогодні НаУКМА та UiB мають багато можливостей мобільності через гранти Erasmus+ а також розвивають подальшу стратегію для освітньої та наукової співпраці.