Україна, 04655, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 корпус 6, кім. 410, тел.(044)425-60-42, 425-77-37 (факс)

Лекції доктора Міхали Копані

В осінньому триместрі фінансисти 4 р.н. мають виняткову можливість прослухати дві гостьові лекції від чудового гостьового лектора доктора Міхали Копані (Dr. Mihaly Kopanyi), провідного в світі експерта з муніципальних фінансів. Доктор Копані має більше 27 років досвіду роботи у Світовому банку з сотнями міст 30-ти країн світу.

Автор багатьох книг та досліджень для Світового банку та Лондонської школи економіки (LSE). Є засновником та був першим деканом Департаменту Мікроекономіки Будапештського університету.

Перша лекція "Municipal Finance: Theory and Practice" відбудеться 12 жовтня. До зустрічі! ?

Міжнародна науково-практична конференція

5 лютого кафедра фінансів НаУКМА провела Міжнародну науково-практичну конференцію «ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА ПРИЙНЯТТЯ ФІНАНСОВИХ РІШЕНЬ В УМОВАХ СУЧАСНИХ ІННОВАЦІЙНИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ». Доповідачі та учасники конференції обговорили особливості функціонування сучасної фінансової системи, проблеми нестабільності та невизначеності, вплив інформаційних технологій та інноваційних підходів в економічній діяльності. Наукові конференції є чудовою можливістю обмінятись думками та поділитись новими знання, що в результаті сприяє формуванню системи сучасних знань і зростанню молодих науковців.

 

Щорічна міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених

29 січня відбулась Щорічна міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Тенденції розвитку публічних та корпоративних секторів економіки України в умовах макроекономічної нестабільності». Учасники натхненно обговорювали актуальні проблеми фінансової системи, сучасні виклики та напрями розвитку економіки України, особливості роботи майбутніх фінансистів та перспективи застосування штучного інтелекту та сучасних технологій.

Співпраця кафедри фінансів та Норвезької школи економіки(NHH)

Кафедра фінансів має досвід тривалої та плідної співпраці з науковою та навчальною спільнотою Королівства Норвегія.

Таким чином, у 2016 році ми отримали трирічний грант від Фонду Євразія на проект "Anti-corruption and PhD mobility NHH-NaUKMA". Проект реалізується у співпраці з Норвезькою школою економіки (NHH) та громадською організацією Transparency International Ukraine.

Детальніше: Співпраця кафедри фінансів та Норвезької школи економіки(NHH)

Семінар з системної динаміки для вчителів

31 жовтня викладачі кафедри фінансів Олена Прімєрова та Аліна Новік провели робочий семінар для вчителів Шевченківського району на тему "Використання методу системної динаміки для викладання різних дисциплін".

Детальніше: Семінар з системної динаміки для вчителів

Запрошуємо до участі у другій щорічній дослідницькій конференції з системної динаміки

Кафедра фінансів НаУКМА у співпраці з Universitetet i Bergen та Львівським національним університетом імені Івана Франка запрошують вас взяти участь у Другій щорічній дослідницькій конференції “Complex Socio-Economic Systems and Dynamic Modeling” 9 грудня 2019 року за адресою м. Київ, вул. Волоська 8/5, корп.6, кім. 401.
Робоча мова - англійська.

Детальніше: Запрошуємо до участі у другій щорічній дослідницькій конференції з системної динаміки

Перша дослідницька конференція з системної динаміки

Кафедра фінансів НаУКМА у співпраці з System Dynamics Group (Університет Бергена) та Львівським університетом імені Івана Франка 10 грудня 2018 року провели Першу науково-дослідницьку конференцію "Застосування системної динаміки для моделювання державних та корпоративних фінансів: передумови та можливості".

Детальніше: Перша дослідницька конференція з системної динаміки

Гостьові лекції

Кафедра фінансів робить усе можливе, щоб студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» мали повноцінний доступ до знань та освіти світового рівня. Тому підтримує постійну співпрацю із зарубіжними провідними університетами та світовими компаніями. Зокрема протягом квітня-травня було проведено ряд гостьових лекцій та вебінарів. 22 травня відбувся вебінар професора Університету Квінленду (Автсралія) Роберта Фаффа

Детальніше: Гостьові лекції

Лекція Джона Тейлора

18 травня в НаУКМА відбулась гостьова лекція Джона Тейлора – профессора Стенфордського університету, автора загальновідомого "правила Тейлора", в минулому старшого економіста і члена Ради економічних радників при Президентові США та заступника міністра фінансів США. Лекція була присвячена темі "The Importance of Independent Rule-Based Central Banks".

Детальніше: Лекція Джона Тейлора

Наукова конфереція для студентів та молодих дослідників НБУ

21 квітня 2017 року відбулася перша наукова конференція для студентів та молодих дослідників "Банківський сектор та монетарна політика: перспективи розвитку", організована Національним банком України та Київською школою економіки.

Детальніше: Наукова конфереція для студентів та молодих дослідників НБУ

Оголошено набір статей до журналу

«Наукові записки НаУКМА. Економічні науки» - наукове фахове видання, що публікує статті в галузі економіки. Цей журнал є рецензованим журналом відкритого доступу. Статті до розгляду приймаються до 30 квітня 2017 року.

З цього року матеріали до збірника можуть бути подані у електронному вигляді через сайт: http://journals.ukma.edu.ua/spne

Детальніше: Оголошено набір статей до журналу

Наукова конференція

3 лютого кафедрою фінансів НаУКМА була проведена Міжнародна науково-практична конференція "Фінансова підтримка соціально-економічного розвитку України". В конференції взяли участь викладачі та аспіранти українських та закордонних університетів.

Детальніше: Наукова конференція

Студентська конференція 2017

25 січня кафедра фінансів провела Міжнародну науково-практичну конференцію студентів, аспірантів та молодих вчених "Фінансово-економічний та суспільний світовий розвиток: сучасні тренди і перспективи". В процесі конференції було обговорено сучасні тенденції, перспективи та прогнози фінансово-економічного та суспільного розвитку у світі.

Для студентів це стало чудовою можливістю здобути досвід наукової діяльності, підготуватти свої виступи та презентації, відповідати на питання та коментарі інших учасників конференції. За результатами конференції будуть опубліковані збірки тез виступів учасників конференції.  

Черговий семінар НБУ

Чудовою ініціативою Національного банку України є проведення відкритих дослідницьких семінарів. 27 січня Керівник наукових досліджень центрально банку Швеції Sveriges Riksbank, доктор Тор Якобсон презентував своє дослідження на тему: "Curbing Shocks to Corporate Liquidity: The Role of Trade Credit". Нашим викладачам і студентам також пощастило бути присутніми на семінарі та долучитись до сучасних економічних дискусій та обговорень результатів наукових досліджень.

Новий випуск наукового журналу

З 2016 року фаховий рецензований науковий журнал "Наукові записки НаУКМА. Економічні науки" факультету економічних наук НаУКМА виходить під окремим ISSN номером та має власну сторінку видання, на якій публікуються повні матеріали досліджень представлених у збірнику. У журналі "Наукові записки НаУКМА. Економічні науки" публікуються оригінальні статті, матеріали проблемного і дискусійного характеру, оригінальні теоретичні та емпіричні дослідження в галузі фінансів, економічної теорії, маркетингу, менеджменту, бізнесу.

Детальніше: Новий випуск наукового журналу

Гостьова лекція від НБУ

24 листопада відбулась гостьова лекція представників Національний банк України для студентів факультету економічних наук.
Михайло Відякін, начальник Управління стратегії та реформування банківської системи НБУ, розповів студентам про основні реформи, що зараз відбуваються як в самому центральному банку, так і банківській системі України в цілому.

Детальніше: Гостьова лекція від НБУ

Кращий викладач факультету

Викладач кафедри фінансів Тетяна Григорівна Буй отримала почесну відзнаку кращого викладача Факультету економічних наук та грант від інвестиційної компанії Dragon Capital.


Переможець визначається за допомогою анонімного анкетування серед студентів. Кафедра фінансів вітає пані Тетяну та пишається такими викладачами.

Запрошуємо до участі у конференції

Кафедра фінансів факультету економічних наук, Лабораторія фінансово-економічних досліджень Національного університету „Києво-Могилянська академія” (НаУКМА) запрошує Вас брати участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Фінансова підтримка соціально-економічного розвитку України» 

Мета  конференції - обговорення та пошук рішень актуальних проблем соціально-економічних процесів в нових економічних реаліях.

Детальніше: Запрошуємо до участі у конференції

Семінар НБУ

Викладачі кафедри фінансів взяли участь у семінарі "Практичні аспекти формулювання та реалізації монетарної політики НБУ".
Проведення таких семінарів НБУ для викладачів ВНЗ України є хорошою практикою поширення сучасних знань та підходів, що сприяє кращому розумінню теоретичних та практичних засад монетарної політики та викладанню цієї дисципліни на вищому рівні. Дякуємо Національному банку України за можливість долучитись до таких заходів.

"Beer Game"

В рамках курсу «Застосування методів системної динаміки», викладач к.е.н. Фарина О.І., для студентів 4 р.н. бакалаврату було проведено інтерактивну гру під назвою "Beer Game", яка була створена групою професорів Масачусетського Технологічного Інституту на початку 1960-х для демонстрації основних принципів менеджменту в ланцюгу постачання товарів. 

Ви тут: Головна Життя кафедри Важливі події