Україна, 04655, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 корпус 6, кім. 410, тел.(044)425-60-42, 425-77-37 (факс)

Гостьові лекції

Кафедра фінансів робить усе можливе, щоб студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» мали повноцінний доступ до знань та освіти світового рівня. Тому підтримує постійну співпрацю із зарубіжними провідними університетами та світовими компаніями. Зокрема протягом квітня-травня було проведено ряд гостьових лекцій та вебінарів. 22 травня відбувся вебінар професора Університету Квінленду (Автсралія) Роберта Фаффа

Детальніше: Гостьові лекції

Лекція Джона Тейлора

18 травня в НаУКМА відбулась гостьова лекція Джона Тейлора – профессора Стенфордського університету, автора загальновідомого "правила Тейлора", в минулому старшого економіста і члена Ради економічних радників при Президентові США та заступника міністра фінансів США. Лекція була присвячена темі "The Importance of Independent Rule-Based Central Banks".

Детальніше: Лекція Джона Тейлора

Наукова конфереція для студентів та молодих дослідників НБУ

21 квітня 2017 року відбулася перша наукова конференція для студентів та молодих дослідників "Банківський сектор та монетарна політика: перспективи розвитку", організована Національним банком України та Київською школою економіки.

Детальніше: Наукова конфереція для студентів та молодих дослідників НБУ

Оголошено набір статей до журналу

«Наукові записки НаУКМА. Економічні науки» - наукове фахове видання, що публікує статті в галузі економіки. Цей журнал є рецензованим журналом відкритого доступу. Статті до розгляду приймаються до 30 квітня 2017 року.

З цього року матеріали до збірника можуть бути подані у електронному вигляді через сайт: http://journals.ukma.edu.ua/spne

Детальніше: Оголошено набір статей до журналу

Наукова конференція

3 лютого кафедрою фінансів НаУКМА була проведена Міжнародна науково-практична конференція "Фінансова підтримка соціально-економічного розвитку України". В конференції взяли участь викладачі та аспіранти українських та закордонних університетів.

Детальніше: Наукова конференція

Студентська конференція 2017

25 січня кафедра фінансів провела Міжнародну науково-практичну конференцію студентів, аспірантів та молодих вчених "Фінансово-економічний та суспільний світовий розвиток: сучасні тренди і перспективи". В процесі конференції було обговорено сучасні тенденції, перспективи та прогнози фінансово-економічного та суспільного розвитку у світі.

Для студентів це стало чудовою можливістю здобути досвід наукової діяльності, підготуватти свої виступи та презентації, відповідати на питання та коментарі інших учасників конференції. За результатами конференції будуть опубліковані збірки тез виступів учасників конференції.  

Черговий семінар НБУ

Чудовою ініціативою Національного банку України є проведення відкритих дослідницьких семінарів. 27 січня Керівник наукових досліджень центрально банку Швеції Sveriges Riksbank, доктор Тор Якобсон презентував своє дослідження на тему: "Curbing Shocks to Corporate Liquidity: The Role of Trade Credit". Нашим викладачам і студентам також пощастило бути присутніми на семінарі та долучитись до сучасних економічних дискусій та обговорень результатів наукових досліджень.

Новий випуск наукового журналу

З 2016 року фаховий рецензований науковий журнал "Наукові записки НаУКМА. Економічні науки" факультету економічних наук НаУКМА виходить під окремим ISSN номером та має власну сторінку видання, на якій публікуються повні матеріали досліджень представлених у збірнику. У журналі "Наукові записки НаУКМА. Економічні науки" публікуються оригінальні статті, матеріали проблемного і дискусійного характеру, оригінальні теоретичні та емпіричні дослідження в галузі фінансів, економічної теорії, маркетингу, менеджменту, бізнесу.

Детальніше: Новий випуск наукового журналу

Гостьова лекція від НБУ

24 листопада відбулась гостьова лекція представників Національний банк України для студентів факультету економічних наук.
Михайло Відякін, начальник Управління стратегії та реформування банківської системи НБУ, розповів студентам про основні реформи, що зараз відбуваються як в самому центральному банку, так і банківській системі України в цілому.

Детальніше: Гостьова лекція від НБУ

Кращий викладач факультету

Викладач кафедри фінансів Тетяна Григорівна Буй отримала почесну відзнаку кращого викладача Факультету економічних наук та грант від інвестиційної компанії Dragon Capital.


Переможець визначається за допомогою анонімного анкетування серед студентів. Кафедра фінансів вітає пані Тетяну та пишається такими викладачами.

Запрошуємо до участі у конференції

Кафедра фінансів факультету економічних наук, Лабораторія фінансово-економічних досліджень Національного університету „Києво-Могилянська академія” (НаУКМА) запрошує Вас брати участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Фінансова підтримка соціально-економічного розвитку України» 

Мета  конференції - обговорення та пошук рішень актуальних проблем соціально-економічних процесів в нових економічних реаліях.

Детальніше: Запрошуємо до участі у конференції

Семінар НБУ

Викладачі кафедри фінансів взяли участь у семінарі "Практичні аспекти формулювання та реалізації монетарної політики НБУ".
Проведення таких семінарів НБУ для викладачів ВНЗ України є хорошою практикою поширення сучасних знань та підходів, що сприяє кращому розумінню теоретичних та практичних засад монетарної політики та викладанню цієї дисципліни на вищому рівні. Дякуємо Національному банку України за можливість долучитись до таких заходів.

"Beer Game"

В рамках курсу «Застосування методів системної динаміки», викладач к.е.н. Фарина О.І., для студентів 4 р.н. бакалаврату було проведено інтерактивну гру під назвою "Beer Game", яка була створена групою професорів Масачусетського Технологічного Інституту на початку 1960-х для демонстрації основних принципів менеджменту в ланцюгу постачання товарів. 

Запрошуємо до участі в конференції

Кафедра фінансів запрошує вас взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції «Фінансово-економічний та суспільний світовий розвиток: сучасні тренди і перспективи», що відбудеться 25 січня 2017 року на Факультеті економічних наук. 

Детальніше: Запрошуємо до участі в конференції

Наукові здобутки випускника кафедри

Викладачі та студенти кафедри фінансів взяли участь у відкритому дослідницькому семінарі Національного банку України , під час якого наш випускник, а зараз - аспірант Каліфорнійського університету, Берклі, Сергій Мелещук презентував результати дослідження "Інтенсивна складова міжнародної торгівлі: за межами Парето" ("The Intensive Margin in Trade: Moving Beyond Pareto").

Детальніше: Наукові здобутки випускника кафедри

Вітаємо першокурсників!

Шановні першокурсники, колектив кафедри фінансів щиро вітає Вас із вступом на спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування». Бажаємо Вам натхненно та з успіхом пройти усі роки навчання. Для того, щоб допомогти Вам у цьому, звертаємо Вашу увагу на деяку інформацію.

Детальніше: Вітаємо першокурсників!

Лекція від НБУ

Доброю традицією стало проведення гостьових лекцій провідними фахівцями вітчизняних та іноземних установ та організацій. Так, в рамках співпраці кафеди фінансів з Національним банком України, відбулась лекція начальника відділу аналізу зовнішнього сектора Тараса Токарчука, який розповів студентам про особливості монетарної політики в Україні на сучасному етапі та обговорив з ними передумови та виклики для запровадження інфляційного таргетування. Такі зустрічі є дуже важливими для студентів, адже дають змогу суттєво покращити практичну підготовку, розширити свій професійний кругозір, а також знайти місце для подальшого працевлаштування чи стажування.

Дослідницька конференція НБУ

Викладачі та студенти кафедри фінансів відвідали Щорічну дослідницьку конференцію Національного банку України «Трансформація діяльності центральних банків». Спікерами на заході були представники центральних банків, міжнародних фінансових організацій, провідні науковці та експерти з різних країн світу.

Детальніше: Дослідницька конференція НБУ

Обираємо логотип кафедри

Закликаємо Вас долучитися до обрання логотипу кафедри фінансів. Для того аби проголосувати та залишити свої коментарі пройдіть за посиланням

VI Весняна фінансова школа

Чудовою традицією стало проведення щорічної зустрічі кафедри фінансів з абітурієнтами та їх батьками.
Запрошуємо всіх відвідати VI Весняну фінансову школу 23 квітня 2016 року в рамках Дня відкритих дверей НаУКМА. Початок о 13:30 в аудиторії 401 корпусу 6 за адресою вул. Волоська 8/5. 

Ви тут: Головна Життя кафедри Важливі події