Україна, 04655, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 корпус 6, кім. 410, тел.(044)425-60-42, 425-77-37 (факс)

Міжнародна конференція з проблем тіньової економіки

У рамках співпраці з університетом Парі-Ест (м. Париж, Франція) PhD студентка кафедри фінансів Оксана Неживенко приймала участь у Міжнародній конференції з проблем тіньової економіки. Учасниками конференції були не тільки молоді науковці, але й провідні вчені з Європи та Азії.

Детальніше: Міжнародна конференція з проблем тіньової економіки

Гостьова лекція В.М. Пинзеника

1 червня 2013 р. на Факультеті економічних наук в рамках курсу «Бюджетна система» відбулась гостьова лекція Віктора Михайловича Пинзеника – відомого українського політика та економіста, почесного доктора Національного університету «Києво-Могилянська академія».
Віктор Михайлович обговорив зі студентами особливості сучасної бюджетної системи України, роль держави у сучасних соціально-економічних процесах, особливості фінансування освіти та охорони здоров'я. Доповідачем була побудована наукова дискусія з активним залученням студентів до обговорення актуальних проблем вітчизняної бюджетної системи та державних фінансів в Україні. Студенти змогли отримати нові знання та здобути цікаву інформацію, а також продемонстрували високий рівень підготовки та зацікавленості в актуальних питаннях соціально-економічного розвитку України.

Візит до Парижу

З 4 по 16 травня 2013 року в рамках програми TEMPUS група магістрів, аспірантів та молодих викладачів кафедри фінансів здійснила поїздку в один з найкращих університетів Франції Paris-Est, Париж. Організована навчальна програма, можливість познайомитись з новітніми методами викладання та сам Париж стравили надзвичайне враження.
Багате різноманіття курсів, зокрема з фінансової теорії, новітніх програм для написання статей, проблем оцінки ризику та дохідності, неформальної зайнятості у Європі, венчурного капіталу та інших, приємна дружня атмосфера та потужний викладацький склад зробили навчання корисним та приємним.

Детальніше: Візит до Парижу

Системна динаміка - унікальні лекції від професора Бергенського університету Девіда Віта

Сьогодні, 21 травня 2013 року, в рамках співпраці кафедри фінансів НаУКМА та університету міста Берген (Норвегія) відбула вступна лекція професора Девіда Віта (David Wheat). Темою лекції стала інноваційна економічна (і навіть міжгалузева) дисципліна "Моделювання системної динаміки". Познайомитися із цією методологією прийшли студенти бакалаврату, магістеріуму, докторської програми (PhD) і навіть викладачі кафедри.

Варто зазначити, що цей візит з-поміж іншого має на меті проанонсувати розвиток цього напрямку співпраці між університетами, у рамках якого минулого року відбувся, а цього і наступного року відбудуться візити могилянських студентів у Норвегію на піврічний курс, присвячений саме системній динаміці.

Крім цієї ввідної лекції також заплановано два робочих семінари, що відбудуться завтра, 22 травня о 10 годині та 23 травня о 13 годині відповідно. Місце проведення - аудиторія 6-401.

Нагородження учасників конференції

29 квітня 2013 р. відбулось урочисте привітання студентів та аспірантів, які взяли участь у Міжвузівській науково-практичній конференції «Напрями та шляхи забезпечення стабільного економічного розвитку: світова та українська практика», що була проведена кафедрою фінансів НаУКМА. За результатами конференції було видано збірки тез доповідей та вручено молодим науковцям. Кафедра фінансів вітає всіх учасників конференції та бажає подальших звершень та досягнень у науковому житті!

VII Всеукраїнський фестиваль науки на кафедрі фінансів

Кафедра фінансів Національного університету «Києво-Могилянська академія» запрошує школярів, вчителів, студентів та усіх, хто цікавиться сучасною фінансовою освітою, на святкування VII Всеукраїнського фестивалю науки, присвяченого 150-річчю від дня народження академіка В.І.Вернадського.
Програма заходів включає знайомство з кафедрою фінансів, презентацію на тему «Хто такий фінансист?», міні-лекціяю на тему «Фінанси у нашому житті», зустріч з випускниками кафедри фінансів, а також демонстрацію наукових публікацій викладачів кафедри.
Час та місце проведення заходу: 24 квітня 2013 р. о 16.00. м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 корпус 6, кім. 401.
Телефон для довідок: (098) 4465503

Гостьова лекція

6 квітня 2013 р. для магістрів спеціальності «Фінанси і кредит», була проведена гостьова лекція, головним економістом Департаменту платіжного балансу Національного банку України, кандидатом економічних наук Токарчуком Тарасом Вікторовичем, на тему «Складання платіжного балансу, його аналіз та прогнозування».

Дні науки: Економічна та фінансова політика в умовах трансформації економіки

Дні науки в НаУКМА25 січня 2013 згідно з планом проведення Міжнародних, Всеукраїнських науково-практичних конференцій та семінарів молодих науковців Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Економічна та фінансова політика в умовах трансформації економіки».

Організатором конференції стала кафедра фінансів, Лабораторія фінансово-економічних досліджень. У конференції взяли участь фахівці-практики, державні службовці, провідні вчені та молоді науковці, під час пленарного засідання обговорені актуальні питання фінансово-економічної сфери, зокрема:

-         Особливості функціонування сучасної фінансово-кредитної системи;

-         Трансформація світової економіки в умовах кризового розвитку;

-         Інтеграція України у світові та регіональні економічні структури;

-          Фінансово-економічні аспекти розвитку підприємств, галузей і регіонів України.

Детальніше: Дні науки: Економічна та фінансова політика в умовах трансформації економіки

Міжвузівська конференція (16 січня 2013р.)

Кафедра фінансів, Лабораторія фінансово-економічних досліджень Національного університету „Києво-Могилянська академія» виступила організатором Міжвузівської науково-практичної конференції для студентів, аспірантів та молодих науковців  «Напрями та шляхи забезпечення стабільного економічного розвитку: світова та українська практика».

Конференція відбулась 16 січня 2013 року в Національному університеті „Києво-Могилянська академія” (м. Київ, вул. Волоська, 10), ауд. 401, корп. 6.

Метою конференції було обговорення та пошук рішень актуальних проблем сучасної фінансово-економічної науки,  обмін дослідницьким досвідом.

Детальніше: Міжвузівська конференція (16 січня 2013р.)

Могилянці у музеї грошей НБУ

Бажання дізнатись більше про історію зародження та розвитку грошей привело студентів факультету економічних наук до Музею грошей Національного банку України. Експозиції музею розповідають про грошовий та монетарний обіг на українських землях з давніх часів до сьогоднішніх днів. На огляд представлені найперші примітивні форми грошей, античні, середньовічні монети, гроші Російської імперії, банкноти Української Народної Республіки, а також гроші радянського періоду і сучасної незалежної України, ювелірні монети, зокрема, і на честь ЄВРО-2012 та банкноти з усіх куточків світу. Студенти змогли не тільки дізнатись важливі факти та почути цікаві історії про грошовий обіг в Україні та світі, а ще й відчеканити власноруч собі монетку на пам'ять.

Перемога на Всеукраїнській олімпіаді з фінансів

Вітаємо студентку 2 р.н. магістерської програми «Фінанси і кредит» Крикун Оксану, яка стала переможцем Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит», наказом №759 від 27.06.2012 Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України її нагороджено Дипломом ІІІ ступеня. Бажаємо й надалі успіхів у навчанні та творчих злетів.

Ю.А. Подвисоцький отримав диплом кандидата економічних наук

Вітаємо Подвисоцького Юрія Анатолійовича з отриманням диплому кандидата економічних наук. Науковий керівник: професор кафедри фінансів Краснікова Лариса Іванівна.
Бажаємо нових звершень та подальших успіхів у науковій діяльності!

Вітаємо випускників!

Кафедра фінансів ФЕН НаУКМА вітає випускників та їхніх наукових наставників з нагоди успішної Державної атестації студентів бакалаврської та магістерської програм. Ми пишаемося нашими вихованцями і тим високим професійним рівнем, на якому було виконано їхні кваліфікаційні та дипломні роботи!

Натхнення Вам і успіхів у професійному житті!

Ваша Кафедра Фінансів

ІІ Весняна фінансова школа

21 квітня 2012 року кафедра фінансів вдруге провела Весняну фінансову школу для старшокласників. Цього разу на заході були присутні близько 40 учнів 10 та 11 класів з 8 шкіл, які вже прийняли рішення обрати напрям підготовки „Фінанси і кредит” або досі вагаються, чи варто бути економістом. Основним завданнями заходу були допомога учням у виборі спеціальності, презентація освітніх можливостей Києво-Могилянської академії та ознайомлення абітурієнтів з особливостями навчальної програми, викладання, наукової та громадської діяльності та студентського життя на факультеті економічних наук, кафедрі фінансів.

Детальніше: ІІ Весняна фінансова школа

Кафедра фінансів проводить Управлінські поєдинки для студентів факультету економічних наук

19-20 березня 2012 року кафедра фінансів розпочала проведення 1-x змагань «Управлінські поєдинки від кафедри фінансів» серед студентів 4-5 курсів факультету економічних наук Національного університету Києво-Могилянська академія

Основною метою організації змагань є систематизація знань в галузі фінансів, фінансового менеджменту, освоєння практичних навичок проведення ділових переговорів, втілення практичного досвіду представників бізнес - еліти, визначення найбільш талановитих студентів з метою залучення їх до роботи, а також популяризація страхування серед студентів та професорсько-викладацького складу університету.

Детальніше: Кафедра фінансів проводить Управлінські поєдинки для студентів факультету економічних наук

Управлінські поєдинки від кафедри фінансів

19-20 березня 2012 року кафедра фінансів вперше проводитиме змагання «Управлінські поєдинки від кафедри фінансів» серед студентів 4-5 курсів економічного факультету Національного університету "Києво-Могилянська академія"

Метою заходу є визначення найбільш талановитих студентів та залучення їх до роботи в провідні фінансові установи України, систематизація знань в галузі фінансів, менеджменту і маркетингу, освоєння практичних навичок проведення ділових переговорів.

Детальніше: Управлінські поєдинки від кафедри фінансів

Основні практичні аспекти трейдингу в Україні

Провідний консультант однієї з найбільших інвестиційних компаній України – Dragon Capital, проводить майстер-клас «Основні практичні аспекти трейдингу в Україні»

Дата та час проведення: 15 лютого 2012 р. з 13:00 до 15:00;

Місце проведення: ауд. 401, корпус 6, вул. Волоська, 10,  м. Київ;

Семінар проводить: Олександр Федоров, провідний інвестиційний консультант Dragon Capital.

Детальніше: Основні практичні аспекти трейдингу в Україні

Вийшла друком монографія

У видавництві "Києво-Могилянська Академія" вийшла друком монографія - результат спільної праці студентів та докторантів під керівництвом д.е.н, проф. Ірини Григорівни Лук'яненко. Монографія носить назву "Діагностика фінансових криз: аналіз, методи моделі" і присвячена сучасним підходам, що покликані більш досконало розуміти природу і передбачати настання фінансових криз, зокрема криз на валютному ринку країни. Крім того, монографія піднімає питання оптимального рівня золотовалютних резервів країни.

Текст монографії англійською мовою

Відбулася зустріч з експертом HR-ринку Сергієм Марченком

В четвер, 9 червня, в рамках зустрічей студентів з відомими економістами відбулася зустріч з керуючим партнером рекрутингової компанії «SM Consulting» та одним із провідних експертів ринку праці України Сергієм Марченком.

Детальніше: Відбулася зустріч з експертом HR-ринку Сергієм Марченком

Ви тут: Головна Життя кафедри Важливі події